MÖBLER / Bord / Spelbord 15464459

nr 1546 4459

Spelbord

mahogny. Bredd: 89 cm. Bredd: 44,5x2, höjd: 65,5 cm

Kondition: slitage i faner

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juni 2023
kl 19:01:38

2/6 11:49:35 1      Vinnande bud